Sendeplan

Hovedprogram mandag

06:00

God Morgen

med Margrethe Tveit og Terje Govertsen.

Nyheter hver halve time.

09:00

Formiddag

med Martin Engamo.

12:00

Lunsj

med Gunnhild Aksnes Kristiansen

14:00

Påfyll

med Håvard Bjørnevik.

15:00

Ettermiddag

med Gunnhild Aksnes Kristiansen og Martin Engamo.

Nyheter hver halve time.

17:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Mandag kveld/natt til tirsdag

19:00

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

19:30

Hverdagsgull

med Kvinner i Nettverk, Wenche Egeland og Mette Sørensen.

Reprise

20:00

Lovsangstimen

22:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

22:15

Bibel og musikk

23:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

Reprise

00:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Reprise

02:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

02:30

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

03:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

03:45

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

04:00

Bibel og musikk

05:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

05:30

I trosheltenes fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Hovedprogram tirsdag

06:00

God Morgen

med Margrethe Tveit og Terje Govertsen.

Nyheter hver halve time.

09:00

Formiddag

med Martin Engamo.

12:00

Lunsj

med Gunnhild Aksnes Kristiansen

14:00

Påfyll

med Håvard Bjørnevik.

15:00

Ettermiddag

med Gunnhild Aksnes Kristiansen og Martin Engamo.

Nyheter hver halve time.

17:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Tirsdag kveld/natt til onsdag

19:00

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

20:00

Lovsangstimen

22:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

22:15

Bibel og musikk

23:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

Reprise

00:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Reprise

02:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

02:30

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

03:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

03:45

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

04:00

Bibel og musikk

05:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

05:30
Partallsuker:

Åpne dører

ODDEtallsuker:

Nysgjerrig på tro

ved Damer i Byen.

Hovedprogram onsdag

06:00

God Morgen

med Margrethe Tveit og Terje Govertsen.

Nyheter hver halve time.

09:00

Formiddag

med Martin Engamo.

12:00

Lunsj

med Gunnhild Aksnes Kristiansen

14:00

Påfyll

med Håvard Bjørnevik.

15:00

Ettermiddag

med Gunnhild Aksnes Kristiansen og Martin Engamo.

Nyheter hver halve time.

17:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Onsdag kveld/natt til torsdag

19:00

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

19:30
Partallsuker:

Åpne dører

ODDEtallsuker:

Nysgjerrig på tro

ved Damer i Byen.

20:00

Lovsangstimen

22:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

22:15

Bibel og musikk

23:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

Reprise

00:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Reprise

02:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

02:30

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

03:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

03:45

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

04:00

Bibel og musikk

05:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

05:30

Serie fra Filadelfia Kristiansand

Hovedprogram torsdag

06:00

God Morgen

med Margrethe Tveit og Terje Govertsen.

Nyheter hver halve time.

09:00

Formiddag

med Martin Engamo.

12:00

Lunsj

med Gunnhild Aksnes Kristiansen

14:00

Påfyll

med Håvard Bjørnevik.

15:00

Ettermiddag

med Gunnhild Aksnes Kristiansen og Martin Engamo.

Nyheter hver halve time.

17:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Torsdag kveld/natt til fredag

19:00

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

19:30

Serie fra Radio Filadelfia

20:00

Lovsangstimen

22:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

22:15

Bibel og musikk

23:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

Reprise

00:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Reprise

02:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

02:30

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

03:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

03:45

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

04:00

Bibel og musikk

05:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

05:30

I Jesu fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Hovedprogram fredag

06:00

God Morgen

med Margrethe Tveit og Terje Govertsen.

Nyheter hver halve time.

09:00

Formiddag

med Martin Engamo.

12:00

Lunsj

med Gunnhild Aksnes Kristiansen

14:00

Påfyll

med Håvard Bjørnevik.

15:00

Ettermiddag

med Gunnhild Aksnes Kristiansen og Martin Engamo.

Nyheter hver halve time.

17:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Fredag kveld

19:00

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

19:30

Søndagens tekst

med Radio 3,16-presten Geir Stomnås.

19:45

Internasjonale kristne ambassade Jerusalem

20:00

Lovsangstimen

22:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

22:15

Bibel og musikk

23:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

Reprise

Lørdag

Mellom kl. 09:00–15:00 hører du radionyhetene hver hele time.

00:00

I trosheltenes fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

00:45
Partallsuker:

Tro og medier

ODDEtallsuker:

Medieblikk

med Eivind Haaland fra Nettverket Fornyelse.

01:00

Bibel og musikk

02:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

02:30

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

03:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

03:30

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

04:00

Bibel og musikk

05:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

06:00

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

Reprise

06:45

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

08:30
Partallsuker:

Tro og medier

Reprise

ODDEtallsuker:

Medieblikk

med Eivind Haaland fra Nettverket Fornyelse.

Reprise

10:00

17:00

3,16-musikken og ukas høydepunkter

fra God Morgen og Ettermiddag. I studio er Håvard Bjørnevik.

10:45

Nyhetskommentaren

med Bjarte Ystebø.

14:45

Nyhetskommentaren

med Bjarte Ystebø.

18:00

Søndagens tekst

med Radio 3,16-prest Geir Stomnås.

18:30
Partallsuker:

Tro og medier

Reprise

ODDEtallsuker:

Medieblikk

med Eivind Haaland fra Nettverket Fornyelse.

Reprise

19:00

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

20:00

Lovsangstimen

22:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

22:15

Bibel og musikk

23:00

Tale fra Filadelfia Kristiansand

Reprise

Søndag

Mellom kl. 09:00–15:00 hører du radionyhetene hver hele time.

00:00

I trosheltenes fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

00:45
Partallsuker:

Tro og medier

ODDEtallsuker:

Medieblikk

med Eivind Haaland fra Nettverket Fornyelse.

01:00

Bibel og musikk

02:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

02:30

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

03:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

03:30

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

04:00

Bibel og musikk

05:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

05:15

Internasjonale kristne ambassade Jerusalem

06:00

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

Reprise

06:45

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

07:15

Bedre søndag

Norea Mediemisjon.

08:00

Serie fra radio Filadelfia

Reprise

08:30
Partallsuker:

Åpne Dører

Reprise

ODDEtallsuker:

Nyssgjerrig på Tro

med Damer i Byen.

Reprise

09:30

Søndagens Tekst

med Radio 3,16-presten Geir Stomnås.

10:00

I trosheltenes fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

10:30

Lovsang

11:00

Gudstjenestesending

12:00

Bedre søndag

Norea Mediemisjon.

Reprise

12:30

Serie fra radio Filadelfia

Reprise

13:00

I Jesu fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

13:30

Internasjonale kristne ambassade Jerusalem

14:30

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

Reprise

14:45

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

15:00

Hverdagsgull

med Kvinner i Nettverk, Wenche Egeland og Mette Sørensen.

Reprise

15:30

I trosheltenes fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

16:00

Serie fra radio Filadelfia

Reprise

16:30
Partallsuker:

Åpne Dører

Reprise

ODDEtallsuker:

Nyssgjerrig på Tro

med Damer i Byen.

Reprise

17:00

Gudstjenestesending

17:30

I Jesu fotspor

med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

18:30
18:30

Internasjonale kristne ambassade Jerusalem

19:00

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

Reprise

19:30

Søndagens tekst

med Radio 3,16-prest Geir Stomnås.

Reprise

20:00

Lovsangstimen

22:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

22:15

Bibel og musikk

23:00

Gudstjenestesending

Reprise

00:00

Scenen

med Håvard Bjørnevik.

Reprise

02:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

02:30

Lys over ordet

Matteus, Apostlenes gjerninger og Filipperne – med Oddvar Isachsen og Margrethe Tveit.

03:00

Tale Fra Filadelfia Kristiansand

03:45

Over en åpen bibel

Norea Mediemisjon.

04:00

Bibel og musikk

05:00

Vitalitet

med Kjell Haltorp

Reprise

05:30
Partallsuker:

Åpne Dører

Reprise

ODDEtallsuker:

Nyssgjerrig på Tro

med Damer i Byen.

Reprise